Kalitede ve Hizmette Öncüyüz

Kalitede ve Hizmette Öncüyüz

Sporseverler müjde! Artık sizi anlayan ve tüm sorularınıza ve sorunlarınıza cevap odaklı yaklaşan bir firma var. Sporu ve sporcuyu destekleyerek kaliteli platformlar oluşturmak için yola çıkan firmamız bağlı bulunduğu sektörde bayrağı elinde bulunduruyor. Özel mülk veya kamuya açık alanlarda üstlendiği halı saha yapımı gibi çalışmalarda teknolojinin son harikası altyapı, üst yapı malzemeleri ve ekipmanları kullanarak tüm Türkiye’de spora olan sevgi ve önemi arttırmayı misyon edinen firmamız bu alanda rakipleri arasından sıyrılarak bir Dünya markası olmayı hedefliyor.

Öncü Spor firmamızın verdiği hizmetlerden kısaca bahsedecek olursak; akrilik zemin kaplama, poliüretan zemin kaplama, karo kauçuk zemin kaplama, PVC zemin kaplama, doğal çim saha yapımı, halı saha yapımı, açık halı saha yapımı, kapalı halı saha yapımı, tenis kortu yapımı, basketbol sahası yapımı, epoksi zemin kaplama, trübin yapımı, fiba onaylı ahşap parke yapımı, pvc tel imalatı, çim çit imalatı, sentetik çim üretimi, EPDM zemin kaplama, halı saha filesi yapımı gibi alanlarda üstün kalite ve profesyonel hizmetle siz değerli sporseverlerin yanındayız. Tepeden tırnağa bir spor kompleksi oluşturmak veya kendi özel alanınızda dilediğiniz sporların bir arada yapılabileceği bir platform oluşturmak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda bize ulaşarak teknik ekibimizden yardım isteyebilir iş öncesi fizibilite çalışmalarının yapılmasına yardımcı olabilirsiniz. Ön çalışma sonrası gereken en kısa sürede iş teslimi yaparak %100 müşteri memnuniyeti hedefliyoruz.

Daha önce bitirdiğimiz başarılı işlerden oluşan ve gurur tablomuz olarak nitelendirdiğimiz www.oncuspor.com  sitemizin referanslar bölümünü takip ederek hakkımızda detaylı bilgiye sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmeti netleştirerek bizlere web sitemizin iletişim bölümü üzerindeki telefon hattı veya e-posta yoluyla dönüş sağlayabilir, profesyonel bir firma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir