Sentetik Çim Üretimi

Sentetik Çim

Fifanın belirlediği standartlarda olması koşuluyla her kulüp tarafından yaptırılıp faydalanabilecek ekonomik zemin kaplama çözümüdür.Üretimini yapmış olduğumuz sentetik çim halılarımız ISO 9001 kalite güvencesi ve T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı 7 yıl garanti belgesine sahiptir. Hav yüksekliği olarak adlandırdığımız sentetik suni çim halının kalınlığı yapılacak olan spor dalına göre özel olarak belirlenmelidir.

Öncü Spor kurulum bölümü yapay çim alanın alt yapı  inşaatından başlayıp üst yapı işlerinin tamamlanıp işin teslim edilmesiyle görevi tamamlamış olur. Herhangi bir projeye başlamadan önce deneyimli inşaat mühendisimiz ve teknik ekibimizle sahada ön inceleme gerçekleştirip projenin amacı,iklim koşulu,drenaj, toprak yapısı gibi alanlarda testler yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz bazı halı  modellerinin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Sentetik Çim Nedir ?

Sentetik çim doğal çime alternatif olarak üretilmiş olan bir zemin kaplama ürünüdür, doğal çim gibi bakım, biçim, gübreleme ve eleman konusunda tasarruf etmek adına tercih edilmektedir. Sentetik çim genellikle halı sahalarda, yürüyüş yollarında ve balkon zeminlerine estetik katmak üzere tercih edilmektedir. Spor zeminleri için üretilmekte olan sentetik çim ve dekorasyon amaçlı üretilmekte olan sentetik çim modelleri mevcuttur.

Sentetik Çim Fiyatı

Sentetik çim fiyatları ve şartnamenize uygun sentetik çim için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için en uygun sentetik çim fiyatını uzman ve deneyimli ekibimiz sizlere iletecektir. Sentetik çim halılarımız en az 5-7 yıl garanti altındadır. Yapımını tamamladığımız tüm sahalarımız için firmamızın antetli kağıdı ve kaşe imzalı olarak garanti belgenizi imzalamaktayız. En uygun sentetik çim fiyatı için bizden teklif almadan karar vermeyin. Fifa Star1 belgeli nizami saha çimleri ve anahtar teslim fiyatlarımızı için iletişimde kalın.