Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış olup, açık ve kapalı alanlarda estetik,dekoratif kaydırmaz ve hijyenik zemin kaplama malzemesidir. Akrilik Zemin, açık ve kapalı halı saha uygulamaları için çabuk kuruyan UV ışınlarına dayanaklı ve her türlü hava koşullarına uygun bir sistemdir. Tenis kortları, atletizm pistleri ve çok amaçlı spor sahalarında kullanılmaktadır.

Asfalt veya tercihen özel primer astar ile beton zemin üzerine 2-3 mm kalınlıkta uygulanır. Kullanım amaç ve yoğunluğuna göre basic,cushion,comfort sistem olmak üzere üç türlü sistem mevcuttur. Kullanılan tüm malzemeler ITF onaylı olacaktır.

 

Akrilik Zemin  Fiyatları

Akrilik zemin kaplama fiyatı, akrilik zemin kaplama zemin özellikleri, helikopterperdahlı akrilik zemini yapılması ve akrilik zemin  kaplama ile ilgili fiyat bilgisi konusunda destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım alanları ise ; Tenis kortları yapımı , açık ve kapalı basketbol sahaları yapımı,voleybol sahası zemin kaplama ve çok amaçlı spor zeminleridir.